top of page

PLUS BAHÇEŞEHİR KURS YENİ NESİL LGS HAZIRLIK KURS  PROGRAMI

LGS 2023' de nasıl mı başarılı olduk?

İşini çok seven ve matematiğe aşık bir öğretmenin kurduğu Plus Bahçeşehir Kurs Merkezi'nde dersler, özel ders ve grup dersleri olmak üzere iki ayrı programda uygulanır.

Plus Bahçeşehir Kurs Merkezi LGS Gruplarında dersler arka sıranın olmadığı, tüm öğrencilerin en önde oturduğu, özel ders havasında, sadece 5 kişilik özel gruplarda işlenir. 

Verimliliği Artırma Modeli (VAM) ile sadece eksiği olan değil her düzeyde öğrenciye birebir ders takviyesi yapılır. 

Öğretmenlerimiz ise öğrenciyle ilgili, alanında uzman ve işini sevgiyle yapan, tecrübeli ve güçlü bir kadrodan oluşmaktadır.

Plus Bahçeşehir LGS Kurs Programımız boyunca Veli Bilgilendirme Sistemimiz aracılığıyla ders içi ve ders dışı çalışmalarımızın tamamı istisnasız olarak velilerimiz ile paylaşılır.

Plus Bahçeşehir LGS Kurs Programımızda kişiye özel eğitim koçluğu uygulanır. 

lgs hazırlık-min.jpg
LGS HIZ.jpg

Kurs merkezimize başlamadan önce öğrenim farklılıklarını test etmek için PLUS TANIŞMA SINAVI yapılır. Yapılan testler hem bilişsel hem de başarı değerlendirmelerinden oluşur.

Test sonucuna göre öğrenciler belirli gruplara ayrılarak her birinin seviyesine özel eğitim ve ek derslerden oluşan destek kursları verilir.

lgs bahcesehir sınav hazırlık

 

 

Plus Bahçeşehir Erken Kayıt Avantajları Devam Ediyor!

Sınavlara Hazırlıkta Sınırlı Sayıda Kontenjanlar İçin Geç Kalmayın!

 

 

Plus Bahçeşehir Kurs Merkezi 2024 TÖDER LGS sonuçlarımız.

Emeği geçen tüm öğretmen ve ailelerimize teşekkür ederiz. Bu başarı gelecek bir çok başarının habercisi...

sınıf.png

5 KİŞİLİK VİP SINIFLAR

​Plus Bahçeşehir Kurs Merkezi olarak

Liseye hazırlık alanında yıllarca çalışmış emek vermiş, bilgi ve tecrübeyle donanmış öğretmenlerin bir araya gelerek kurdukları bir eğitim kurumuyuz.

Genç ve dinamik eğitmen kadromuz 5 kişilik VIP sınıflarda öğrencilerimizle daha yakından ilgilenmekte öğrenme süreçleri yakından takip etmektedir.

BİREBİR.png

ÖZEL DERS OFİSİ

Kurumumuzun her noktasını öğrenme alanı olarak kullanan,

öğrencinin başarısını, mutluluğunu ve gelişimini ön planda tutarak öğrencilerin öğrenmeyi öğrenmelerini ilke edinen, bilgili, tecrübeli, çok yönlü eğitimi bireyselleştiren ve zengin öğretim metotlarını kullanan eğitici ve yenilikçi  kadrosuyla, kurs ortamında kazandığı edinimleri yaşantılarıyla ilişkilendiren ve iç disiplini yüksek öğrenciler yetiştirmek.

OONLİNE.png

ONLİNE DERSLER

Bilimsel düşünen, özgüven ve özsaygısı yüksek, öğrenme ortamına aktif katılımla öğrenmeyi içselleştirmiş ve öğrenmeye her zaman ihtiyaç duyan ve bu sayede mutlu, özgüvenli, başarılı, ilkeli, duyarlı, açık fikirli, araştıran-sorgulayan, iletişim becerileri gelişmiş, öğrenmeye ve yeniliklere açık, entelektüel, öz değerlendirme yapabilen, iş birliğine yatkın, yaratıcı ve eleştirel düşünen, akılcı, cesaretli, çok yönlü, ulusal kültürünü özümsemiş, aynı zamanda küresel bakış açısına sahip bireyler yetiştirmektir.

bahcesehir-lgs-yaz-kamp.jpg

LGS Programı İçin Bize Ulaşın

0212 669 05 97

Bahçeşehir 1. Kısım Mah Sığırcık Sk Badem 5 Villa 7 No 12

bottom of page