top of page

PLUS BAHÇEŞEHİR KURS MERKEZİ

plus bahçeşehir png-min.png
99.jpg

HAKKIMIZDA

​Öğrencileri çok seven ve matematiğe aşık bir öğretmenin kurmuş olduğu Plus Bahçeşehir Kurs Merkezi 

Liseye hazırlık alanında yıllarca çalışarak emek vermiş, bilgi ve tecrübeyle donanmış öğretmen kadrosundan oluşmaktadır.

Önemli olan bilgiyi öğretmek değil, bilgiyi kullanmayı öğretmektir. Bu bağlamda Güçlü Öğretmen Kadromuz, Detaylı Programlama, Çalışma Takibi ve Teknolojik Alt Yapımızla, bilgi ve tecrübelerimizi  genç kuşaklara aktarmayı bir amaç olarak görüyoruz.

33.jpg

VİZYONUMUZ

Kurumumuzun her noktasını öğrenme alanı olarak kullanan,

öğrencinin başarısını, mutluluğunu ve gelişimini ön planda tutarak öğrencilerin öğrenmeyi öğrenmelerini ilke edinen, bilgili, tecrübeli, çok yönlü eğitimi bireyselleştiren ve zengin öğretim metotlarını kullanan eğitici ve yenilikçi  kadrosuyla, kurs ortamında kazandığı edinimleri yaşantılarıyla ilişkilendiren ve iç disiplini yüksek öğrenciler yetiştirmek.

77.jpg

MİSYONUMUZ

Bilimsel düşünen, özgüven ve özsaygısı yüksek, öğrenme ortamına aktif katılımla öğrenmeyi içselleştirmiş ve öğrenmeye her zaman ihtiyaç duyan ve bu sayede mutlu, özgüvenli, başarılı, ilkeli, duyarlı, açık fikirli, araştıran-sorgulayan, iletişim becerileri gelişmiş, öğrenmeye ve yeniliklere açık, entelektüel, öz değerlendirme yapabilen, iş birliğine yatkın, yaratıcı ve eleştirel düşünen, akılcı, cesaretli, çok yönlü, ulusal kültürünü özümsemiş, aynı zamanda küresel bakış açısına sahip bireyler yetiştirmektir.

bottom of page