top of page

PLUS BAHÇEŞEHİR
ONLİNE EĞİTİM

ONLİNE EĞİTİM PLATFORMUMUZ
 

Eğitim sistemine kattığı yeniliklerle adından çok söz ettiren Plus Bahçeşehir'de yapay zeka teknolojisinin aktif olarak rol aldığı Vedubox ve Zoom destekli Plus Online Eğitim Sistemi, içerisinde barındırıldığı pek çok özellikle öğrencilerin başarılarını desteklemektedir. Online eğitim sistemi olan Plus Online ile öğrencilere yer ve zaman sorununun ortadan kalktığı bir eğitim süreci sunmaktadır. 

online.jpg
canlıders.jpg
PLUS ONLİNE EĞİTİM SİSTEMİ

Plus Online Eğitim Sistemi öğrencilerin kursumuzda işlenen konuları öğrencilerimizin evde tekrar etmesini sağlayan ya da yüzyüze eğitimin yapılmadığı koşullarda öğrencilerimizin verimli bir şekilde katılabileceği güçlü bir altyapıya sahip uzaktan eğitim sistemidir.

Öğrenciler uygulama ile hafta içi ödevlerini takip ederlerken hafta sonu ise tekrarlarını ve online sınavlarını olurlar. Bu sınavlarla öğrenciler geçtikleri haftanın konularını pekiştirerek tam öğrenme gerçekleştirirler. 

  • Kendi hızında öğrenme: Her öğrencimizin öğrenme hızı aynı olmaz, kimi daha hızlı kimi daha yavaş öğrenebilir.  Bu durumda, Plus Online Eğitim Sistemi her öğrencinin kendi hızında öğrenmesini sağlayacak şekilde geliştirilmiştir.

  • Canlı video: En çok tercih edilen zoom tabanlı görüntülü görüşme desteğiyle anlık canlı dersler yapıyoruz. Öğrencilerimiz daha sonra izlenmek üzere bu dersleri kaydedilebilirler. Böylelikle öğrencilerimiz anlamadıkları veya kaçırdıkları dersi yeniden izleyebilir.

  • İçerik paylaşımı: Ders içinde öğrenciler ile doküman, video ve audio paylaşımı yapılabilmektedir. Her öğrencinin öğrenme yöntemi aynı değildir, bazılarının görsel öğrenme, bazılarının işitme, bazılarının ise okuyarak öğrenme yeteneği baskındır. Bu nedenle kalıcı öğrenmeyi hedefleyerek öğrencinin ses, video oyun gibi farklı formatlarda ders dökümanlarımıza ulaşmasını sağlıyoruz.

  • Sınav Özelliği: Ders süresince ve ders bitiminde öğrencilere farklı soru türlerinde hazırlanmış sınavları uyguluyoruz. Öğrencilerin eğitimi başarıyla tamamlayıp tamamlamadığını test ettikten sonra velilerimizle bu sonuçları paylaşıyoruz.

  • Raporlama&Sertifikasyon: Öğrencilerin eğitimde ne aşamada olduklarını, başarı durumlarını raporluyoruz bu raporları velilerimize gönderiyoruz. 

bottom of page