top of page

PLUS MENTÖR PROGRAMI

Günlük Kişiye Özel Ders Çalışma Programı Ve Takibi

Uzman eğitimcilerimiz ve rehberlerimiz ile öğrencilerimizin yetenekleri ve ilgi alanlarının haritasını çıkarıyoruz. Öğrencilerimizle çıktığımız bu zorlu yolda güzergâhımızı onların yetenek ve ilgi haritasına göre belirliyoruz. Eğitimin vicdan ve sabır işi olduğunun farkında olarak öğrencilerimiz için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz.

Doküman Ve Deneme Desteği/Takibi

Kitaplar sadece insanın dostu değildir, kitaplar aynı zamanda öğrencileri geleceğe taşıyan temel taşlardır. Teknolojinin hüküm sürdüğü bu çağda kitapların tanımı biraz değişmiş de olsa dijital ortamda öğrencilerimizin konuları pekiştirmesi için tüm dokümanları hizmetinize sunuyoruz.

Öğrencilerin Bireysel Öğrenme Haritası Ve Yanlış Yapılan Sorular

Attığın goller senindir, biz atamadığınız gollerin peşindeyiz. Dolayısıyla doğru çözülen sorular değil yanlış yapılan sorular bizim hedef tahtamızdadır. Yanlış yapılan sorular öğrencilerin öğrenemediği konuların doğrudan göstergesidir. Buradan yola çıkarak öğrencilerin bireysel haritasını çıkartıyoruz ve öğrenmede bu haritadan ilerliyoruz.

Çok Değil Verimli Ders Çalışmak

“Başarıya giden yol verimli çalışmaktan geçer.” Geçmişte başarılı olmak için öne sürülen yöntem “ çalışmak, çalışmak ve yine çalışmak” veya “çok çalışmak” şeklindeydi. Günümüzde “çok çalışmak” yerini “etkili çalışma” almıştır. “Etkili çalışmak” belirlenmiş amaçlar ve saptanmış öncelikler doğrultusunda zamanı programlı bir şekilde kullanmaktır. Etkili çalışma programı içerisinde eğlenmeye, dinlenmeye, aileye, sevdiklerine zaman ayırmaya ve hobilere daima zaman vardır. Verimli ders çalışma yollarını öğrenen ortalama bir öğrenci, zamanını ve enerjisini en verimli bir şekilde kullanarak başarılı olabilecektir. Bu bilinçle her öğrenciye, uygun ders çalışma tekniklerini kullanarak verimli çalışmasını sağlıyoruz.

Günlük Ve Haftalık Görüşme Seansları Ve Motivasyon Desteği

Günlük ve haftalık görüşme seanslarımızda hem öğrencilerimizin çalışma stillerini belirliyoruz hem de motivasyon noktasında destek sağlıyoruz. Sınav maratonu uzun ve yorucu bir süreç olduğundan idealist eğitimcilerimiz rehberliğinde bu problemi rahatlıkla çözebiliyoruz.

bottom of page